3
December
2021

BRÝLE? - ODKLÁDÁM!

Autor: Jana
A3_brýle odkládám vizitka

2- denní praktický, prožitkový seminář nebo vícedenní pobytový seminář
Lektor:   Jana    Pozlovská

Maximální počet účastníků: 12
Čas konání: oba dny  od 9:30 do 16:30 hodin s cca hodinovou přestávkou na oběd Co s sebou: pohodlné volné oblečení
 

Všechna oční cvičení se provádějí bez brýlí nebo kontaktních čoček! Hlavně v případě, že nosíte čočky, proto tedy počítejte s tím, že je budete vyndávat!

Tyto 2-denní semináře jsou docházkové, tedy sejdeme se vždy ráno a večer se sejdeme. Cena je za samotný seminář, nezahrnuje ubytování, ani stravu. Podle místa konání bývají po dobu semináře k dispozici teplé nápoje a voda, někdy i drobné občerstvení v podobě ovoce.

Všechny alternativní metody zlepšení zraku, ke kterým jsem se v době svého hledání dostala, vycházejí ze stejného principu – oční svaly fungují stejně jako ostatní svaly našeho těla – pokud se nepoužívají, ochabují a ztrácejí svoji funkci. Pokud jsou v napětí, nefungují správně, tedy zůstavají “zaseknuté” v nevhodné poloze a zhoršují nám funkci nejen příslušné části těla, která je využívá, ale mohou zapříčinit i další fyzické problémy – v případě očí jsou to např. i průvodní bolesti hlavy.

Na funkčnost našich očí (stejně jako na jiné části našeho těla) má zcela jistě i náš současný způsob života: dlouhé hodiny u počítače, u televize, umělé osvětlení, kdy nehnutě hledíme dlouho do jednoho bodu, bez mrkání, bez průběžného zaostřování jinam a tedy „cvičení“ našich očí. Tím máme oční svaly v neustálem napětí a přestávají správně fungovat.

Seminář Brýle? - Odkládám!  ve své komplexnosti představuje to nejlepší, co na své cestě za přirozeným a zdravým viděním, můžete získat.

Proč?

Je to jednoduché – v průběu tohoto semináře se budeme věnovat všem oblastem, které mají vliv na správné vidění.

Zaměříme se jak na fyzickou stránku – tedy na oko a jeho okolí a na jeho řádné rozcvičení, tak na to, co si ukrýváme v podvědomí a na základě čeho náš mozek selektuje a vybírá, co a jak vlastně vidíme, když se díváme. Budeme cvičit, ale i relaxovat a povídat si.

Obsah semináře:

  • Seminář vás provede základní teorií vidění
  • Naučíte se základní cvičení na uvolnění páteře a kloubů
  • Projdeme si jak obecné cviky na oči, tak cviky, které jsou zaměřené na konkrétní oční vady
  • Naučíme se, jak oči správně uvolnit a relaxovat
  • Užijete si několik vedených relaxací
  • Řekneme si, jak vidění ovlivňuje naše vnitřní nastavení, co můžeme dělat s emocemi, které nám do vidění zasahují a pro toho, kdo bude mít zájem, můžeme řadu emocí přímo na místě odblokovat

Seminář vás sám o sobě nezbaví brýlí, ale ukáže vám cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). A zároveň vám ukáže, jak se uvolnit nejen do vidění, ale do života vůbec.

Bude mi ctí vás touto cestou provést.

Najděte si nejbližší termín v kalendáři akcí.

Jste minimálně 2 a máte zájem o jiný termín?
Chcete uspořádat seminář ve vašem městě?
Napište mi! :  jana@soham.center

 

Zpět