16
November
2018

DĚROVANÉ BRÝLE

Autor: Jana
derovane-bryle-elegant

Děrované brýle doporučuji používat jako dočasnou pomůcku pro ty, kdo chtějí postupně snižovat dioptrie a jsou rozhodnutí prcovat na nácviku uvolněného vidění.
Případně pro ty, kdo nechtějí dnižovat dioptrie, ale chtějí očím při běžné práci trochu ulevit.

Děrované brýle pomáhají se zaostřením bez nutnosti optických čoček, pracují na principu tzv. tunelového vidění, tedy díky dírkám vyberou jen úzký pruh světla, který se nemusí v čočce lámat, ale dopadne rovnou na sítnici a uchová kompletní, tedy ostrou informaci.


Doba použití je omezená - na začátku je dobré začít na cca 5 minutách používání v kuse (někdo možná na začátku zvládne jen kratší dobu) a postupně čas prodlužovat.
Na rozdíl od výrobce, který udává maximální dobu použití brýlí v kuse 2 hodiny, já doporučuji maximálně 30 minut a potom oči uvolnit a nechat je zase volně vnímat svět.

Děrované brýle se nesmí používat při řízení auta - omezují periferní vidění a nepoužívejte je ani jako sluneční, protože nemají ochranu proti UV záření.

Děrované brýle můžete zakoupit osobně v Centru osobního rozvoje SO’HAM, kde si je můžete i vyzkoušet.

Modely k dispozici:

V tuto chvíli mám k dispozici jen děrované brýle originalv barvě modré a hnědé.

Rozměry:
šířka brýlí: 127 mm délka nožiček: 120 mm

Cena děrovaných brýlí je 550,- Kč včetně pouzdra na brýle jako dárek.

Případně vám je zašlu doporučeně poštou buď na dobírku za příplatek 120,- Kč za poštovné nebo při platbě předem na účet za příplatek 90,- Kč na poštovné.
Po objednání bržká obdržíte e-mailem informace k platbě.
 
OBJEDNAT DĚROVANÉ BRÝLE
Odešlete e-mail na: jana@soham.center  a napište, jaký typ brýlí chcete, zda chcete brýle na dobírku nebo platbou předem na účet a uveďte své jméno a adresu, kam chcete brýle zaslat.


Děkuji vám za vaši objednávku!

 

Zpět