25
November
2018

Jde to, ale dře to - pro rádio Bohemia 10.1.2018

Autor: Jana


Zvykli jsme si na to, že pokud máme nějaké problémy se správným viděním, zajdeme k očnímu lékaři, necháme si předepsat brýle a za čas si jdeme pro další, silnější. Říkáme tomu léčba, ale vlastně se nám naše vada nejen nezlepšuje, ale naopak stále v čase zhoršuje. Co s tím? Máme to přijmout jako přirozenou součást života a našeho stárnutí? Nikoliv! Kdo chce, může vidět.

Jana Pozlovská z Centra zdravého vidění Vám prozradí nejen, jak můžete své brýle odložit a zlepšit své vidění, ale i mnohem více. I přes to, že její metoda pomohla tolika lidem a byla zdárně otestována již nesčetněkrát, se ještě nesetkala téměř s žádným ohlasem z řad českých odborníků a lékařů. Poslouchejte inspirativní příběh Jany Pozlovské o světě přirozeného vidění bez brýlí, který si můžete sami vyzkoušet.

Webové stránky rádia: http://www.radiobohemia.cz. Pořady Rádia BOHEMIA vznikají díky dobrovolné a usilovné práci mnoha lidí. Pokud Vás naše snažení zaujalo a chcete mu také pomoci, podpořte jeho provoz i jeho rozvoj finanční částkou na náš účet: 251713558 / 0300 ( CZK ) – ERA – Poštovní spořitelna. Více na www.radiobohemia.cz/podpora. DĚKUJEME VÁM !

Zpět