25
November
2018

Skvělý zrak bez brýlí - Celá přednáška na festivalu Miluj svůj život říjen 2017

Autor: Jana


Před pár lety jsem sama stála před otázkou – brýle nosím už asi 6 let na čtení, stále přidávám dioptrie a nebaví mě, pořád je hledat v kabelce a myslet na to, abych je nezapomněla….Co s tím? A tak jsem hledala alternativy a narazila na výzkumy amerického očního lékaře doktora Batese.

Vyzkoušela, brýle odložila a najednou se kolem začali objevovat lidi a říkat: “Nauč nás to taky.” Ze začátku byly semináře založené hlavně na fyzickém cvičení očí a částečně jsem občas i pracovala s emocemi, protože to byl můj hlavní směr v osobním rozvoji. Tak, jak jsem se do problematiky vidění a dalších oblastí dostávala hloub, uvědomila jsem si, jak je vše úzce propojené. Najednou vše dostalo jedno zastřešení, jeden společný jmenovatel – uvolnění. A tak dneska jsou mé kurzy víc než jen o očích a očních cvicích o tom, jak vnést lehkost, radost a uvolnění do svého života. Prostě jen dovolit životu, aby byl a příliš mu v tom nebránit a neprat se s ním. Začít vnímat oči víc jako způsob, jakým s námi komunikuje náš vnitřní systém, který nás upozorňuje na nerovnováhu v našem životě.

Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti, ukážu vám směr, případně vás na vaší cestě za lehkostí života a tím i za přirozeným viděním, ráda kousek doprovodím. NA VIDĚNOU! :-)

Zpět