24
November
2018

Dobrý den!

Autor: Admin

Vítám vás na stránkách Centra zdravého vidění.
Proč zdravé vidění? Před časem jsem hledala řešení pro sebe a své problémy se zrakem - ty tzv. s věkem a zjistila jsem, že věci mohou být jinak, než vypadají v podání oficiální medicíny a dalších autorit kolem nás.

Postupně, jak jsem si vše zkoušela, zabývala se celou problematikou víc a víc, vše se mi propojilo s  další oblastí, kterou se zabývám - a to s našim vnitřním prožíváním, nastavením, programy a emocemi. Prostě s tím, jak vnímáme svět kolem sebe a jak se v něm cítíme. Ale celé to samozřejmě podporuje i práce na fyzické úrovni, tedy přímo s očima a očními svaly.

Část z toho, co se mi na té mé cestě poskládalo, najdete tady na stránkách. Některé věci je dobré předávat osobně a vlastní zkušeností. Ty můžete zažít a prožít na mých seminářích.

Každopádně budu ráda, pokud se tyto stránky stanou vaším průvodcem na cestě k lepšímu, přirozenému vidění. Nemusíte hledat a číst spousty materiálů. Tu základní esenci, kterou jsem našla ve všech materiálech se dozvíte zde.

Zvu vás tedy na cestu která vám ukáže, co můžete udělat přímo sami k tomu, aby vám vaše oči sloužily co nejdéle v pohodě..

Zpět