3
December
2021

VEMTE SVÉ OČI A PÁTEŘ NA DOVOLENOU!

Autor: Jana
15110416041111

Týden, který věnujeme vašim očím a páteři (která se správným viděním úzce souvisí).
Budeme cvičit, relaxovat, meditovat, povídat si,... a samozřejmě s radostí odkládat brýle :-)

Léto je časdovolených, kdy si rádi dopřáváme klid, pohodu a uvolnění, odpočinek od každodenního stresu běžného pracovního dne.
 
Zkuste letos část vaší dovolené využít trochu jinak a dopřát toto vše i vašim očím a páteři, která se správným viděním velice úzce souvisí – a vlastně nejen jim. :-)
 
Již pravidelná letní dovolená poslední týden v srpnu, zatím vždy na jiném místě v ČR.

Cena je závislá na místě pobytu, tedy na ceně za ubytování a jídlo.

 

Připravili jsme pro vás týden, kdy se intenzivně, ale přitom v klidu a pohodě, budete věnovat svým očím – a to nejen formou očních cvičení, ale i cvičením na klouby celého těla, pěčí o svou páteř a samozřejmě zdravou stravou, která pomáhá k lepší práci orgánů souvisejícími se správným viděním (například játra a ledviny). A samozřejmě si dopřejeme i hodně relaxace, ale i aktivního pohybu, cvičení, hry a aktivity, které nám pomohou zaměřit svou pozornost i do svého těla. Prostě všechno souvisí se vším. :-)

 
Tento komplexní týdenní program vám pomůže nastartovat vaši cestu za skvělým zrakem bez brýlí. Díky pravidelnému cvičení si zafixujete techniku uvolněného pohledu a zároveň si začnete budovat i nové návyky, jak pečovat o své oči a o celé tělo i v běžné realitě. Již během tohoto týdne budete mít možnost zaznamenat okamžiky zlepšení vašeho vidění a pokud máte nízké dioptrie, tak máte reálnou šanci odjet domů bez nutnosti brýle znovu nasadit.
 
 
Pro inspiraci se můžete podívat na fotografie z předchozího pobytu.
 
 
vzorový ROZVRH:
 
První den:
16:00 - 18:00   Příjezd, ubytování
18:00 - 19:00  Večeře
19:00 - 22:00  Oficiální zahájení, kdo s čím přijel, základní teorie zdravého vidění
 
Další dny:
 
8:00 - 9:00      Rozcvička na páteř a klouby
9:00 - 9:30     Snídaně
10:00 - 12:00   Dopolední program - cvičení, přednášky
12:30 - 13:30   Oběd
15:30 - 17:30   Odpolední program - cvičení, přednášky
18:00 - 19:00  Večeře
19:30 - 20:30  Meditační cvičení nebo večerní sunning 20:30 - 22:00  Noční procházka s očima nebo společné večerní posezení u ohně
 
Poslední den:
8:00 - 9:00      Rozcvička na páteř a klouby
9:00 - 9:30     Snídaně
10:00 - 11:30   Oficiální ukončení
12:00 - 13:00   Oběd a odjezd domů
 
 
Lektor:
Jana Pozlovská – Lektorka kurzů zdravého vidění podle metody očního lékaře doktora Batese a průvodkyně v oblasti osobního rozvoje

 
V době osobního volna máte možnost se domluvit na individuálních konzultacích, terapiích a masážích, které nejsou zahrnuty v ceně kurzu.
 
Jídlo:
Jídlo bude zajištěno 3x denně.
Jídlo je převážně vegetariánské, ale většinou je možnost i částečně maso. Závisí to na tom, zda si vaříme sami nebo využíváme místní kuchaře.
U některých pobytů můžeme nabídnout i odlehčení se šťávami nebo půstem.
Z nápojů budou po celou dobu kurzu k dispozici voda, čaje a káva.
 
 

Najděte si nejbližší termín v kalendáři akcí.
 
-------------------------------------------------------------------------
Z ohlasů účastníků kurzu v roce 2016:
Marta:
Milá Jani.
Velký dík patří vám oběma, za to co jste pro nás připravili. Byl to úžasný týden se skvělými lidmi, v klidném prostředí a plný energie.
Namasté.
Marta
-------------------------------------------------
Radka:
Milá Janičko! Děkuji za zaslané přílohy, ale za co děkuji nejvíce tobě i Jindrovi, že jste nám připravili tak úžasné zážitky. Mnoho mi to dalo. Tak silný prožitek jsem snad ještě neměla. Slovy se pocity vyjádřit nedají. DÍKY!!! Byla jsem tak plná pozitivní energie, že to muj partner nedokázal unést.... Vysypala jsem to na něj a v očekávání pochopení došlo ke třenici. Ted je vše v pořádku. Pomalu se vracím z výšin zpět na zem, je to ovšem obtížné. Kéž by bylo všude tolik lásky a porozumění jako týden v Cepu... Tak alespon sedím, dukladně žvýkám a uvolněně koukám do krajiny... :-) Hlavně vydržať ! Zatím se daří. Ještě jednou velký dík a budu ráda, když se povede další setkání. s přáním krásných dnů Radmila
------------------------------------------------
Ruda:
Všem, kdo tam byli. Jsem opravdu rád, že jsem v téhle partě tak různorodých a přitom výborně spolupracujících lidí mohl být. Tomu, kdo vymyslel fantasticky oslovující slogan "Vemte své oči a páteř na dovolenou" se povedlo něco, co jsem nečekal. Výměnou stereotypního života za cvičení a kvalitní stravu jsem získal energii, jakou jsem už dlouho nepociťoval! Rozhýbal jsem záda, shodil příjemným způsobem 4 kila, ale za nejpodstatnější považuji změnu svého přístupu ke spoustě věcí. Jste všichni nabíjející a lituji jen toho, že jsem k vám nenašel cestu dřív.
Kdo to nemůže přečíst, tak tam nebyl!
Ruda
----------------------------------------------
Robert:
Moji drazí,
také mi bylo s vámi všemi moc hezky. Sice jsem zatím brýle natrvalo neodložil-neztratil-nerozpudal-nezpálil ani jsem nezhubl (pravda, pro jistotu jsem se nevážil, abych nakonec ještě nezjistil, že jsem vlastně raw přibral), ale dnes jsem Jindro už čtvrtý den po sobě ráno cvičil rozcvičku (přiznávám, dnes se mi obzvlášť těžce vstávalo)!
Rád jsem vás všechny poznal!
Přeji Vám krásné a naplněné dny - ať vám v životě nic neschází.
Na viděnou :-)
Robert
--------------------------------------------------------
Jindra (lektor):
Vážení a milí přátelé,
až s odstupem času si čím dál tím více uvědomuji, jak úžasný a vyjímečný týden jsme vlastně společně prožili. Po návratu domů jsem se vůbec nemohl "zařadit" do běžného života a v myšlenkách jsem byl pořád s vámi v Cepu. To společné pobývání mě změnilo víc, než jsem si asi ochotný připustit. Bezmeznému se podařil opravdu husarský kousek ;)). Úžasné místo, nádherní lidé, neskutečné příběhy, čistá prostota....no prostě malý zázrak. Někde hluboko v duši tiše děkuji za to, že jsem to směl zažít. Děkuji vám všem :-).
 
-------------------------------------------------------
Jana (lektorka):
Drazí přátelé,
 
připojuji se k tomu, co napsal Jindra, lépe bych to asi nedokázala vyjádřit.
Je to přesně tak, jak jsem říkala při naší úplně poslední relaxaci po cvičení - všechno to, co bylo kolem nás tam v Cepu, to všechno v nás zůstává, ať jsme v tuto chvíli fyzicky kdekoliv.
Děkuji vám za to, že jste nám dali svou důvěru a vyrazili s námi na toto malé týdenní dobrodružství. Děkuji za to, jak jste přistupovali ke všemu, co jsme se na vás vymysleli. Děkuji za to, jak na začátku naprosto cizí lidé během velice krátké doby vytvořili nádhernou atmosféru spolupráce, pochopení, laskavosti, podpory a lásky. Děkuji vám za to, že jste a že jsem měla tu vzácnou příležitost vás všechny poznat.

Zpět